dr hab. Sławomir Giziński (adiunkt)

Kontakt

Ilustracja kontaktu

Nauczyciel akademicki

Adres:
pokój nr 44

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon: 22 59 36 225

Dodatkowe informacje

Dodatkowe informacje:

Specjalista rozrodu zwierząt.

 

Ukończył studia na Wydziale Weterynaryjnym SGGW w 1996 roku. W tymże roku rozpoczął Studia Doktoranckie w zakresie chorób psów i kotów przy Katedrze Rozrodu Zwierząt z Kliniką . W 2002 roku obronił pracę doktorską pt ”Stężenie steroidów jajnikowych i ekspresja ich receptorów oraz antygenu Ki-67 w nowotworach gruczołu mlekowego u suk”

W swej pracy naukowej i klinicznej w klinikach wydziałowych zajmuje się zagadnieniami z zakresu ginekologii, położnictwa, andrologii oraz onkologii zwierząt towarzyszących.

Uczestnik wielu szkoleń i sympozjów zarówno krajowych jak i zagranicznych. W roku 2007 uzyskał tytuł Specjalisty rozrodu zwierząt w PIW w Puławach.

 

Dr nauk wet. Sławomir Giziński bierze aktywny udział w pracy dydaktycznej prowadząc ćwiczenia z przedmiotów: rozród zwierząt, andrologia weterynaryjna dla studentów Wydziału Medycyny Medycyny Weterynaryjnej także w języku angielskim.